Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Amica Cup 2013 i Superpuchar Polski już wkrótce

Amica Cup 2013 i Superpuchar Polski już wkrótce

fot. archiwum

W ostatni weekend września odbędzie się Amica Cup 2013 oraz mecz o Superpuchar Polski w siatkówce kobiet. Do Szamotuł zawitają najlepsze żeńskie drużyny ORLEN Ligi ubiegłego sezonu. Kibiców siatkówki czeka zatem nie lada gratka.

Przez trzy dni w hali Nałęcz w Szamotułach zobaczymy zmagania siatkarek Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza, Atomu Trefla Sopot, BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała oraz PSPS-u Chemika Police. Będzie to zatem ścisła czołówka żeńskiej siatkówki.

W piątek i sobotę (27 oraz 28 września) rozegrany zostanie turniej Amica Cup 2013. W niedzielne popołudnie 29 września naprzeciw siebie staną siatkarki Atomu Trefla Sopot oraz Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza i stoczą mecz o Superpuchar kraju.

Turniej odbywa się tuż przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. Dla zawodniczek i ich trenerów jest to ostatni sprawdzian formy. Dzięki temu turniej w Szamotułach zawsze stoi na najwyższym poziomie. Drużyny przyjeżdżają w najsilniejszych składach, zawsze bardzo mocno zmotywowane. Głównie dlatego turniej ściąga co roku tak duże grono kibiców.Więcej informacji i terminarz rozgrywek na oficjalnej stronie imprezy.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved