Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Kaczorowski: Chciałbym grać jak najwięcej

Paweł Kaczorowski: Chciałbym grać jak najwięcej

fot. archiwum

Dwa ostatnie sezony spędził w Camperze Wyszków, z którym występował na parkietach zarówno pierwszej, jak i drugiej ligi. Teraz czas na debiut w PlusLidze. W wywiadzie dla "Strefy Siatkówki" Paweł Kaczorowski - nowy przyjmujący warszawskiej Politechniki.

Jeszcze niedawno występowałeś w Wyszkowie, teraz trafiłeś na siatkarskie salony. Będziesz występował w AZS-ie Politechnika Warszawska. Możesz zdradzić kulisy tego transferu?

Paweł Kaczorowski:No tak, jeszcze w ubiegłym sezonie grałem w Camperze. Teraz jestem w Politechnice. W sumie to troszeczkę przez przypadek. Do Politechniki polecił mnie trener Jan Such, za co mu bardzo dziękuję. Dostałem szansę i chcę ją wykorzystać

Wreszcie będziesz miał okazję zadebiutować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Trochę na ten debiut czekałeś, ale się opłacało.Z pewnością celem i marzeniem każdego siatkarza jest gra w PlusLidze. Każdy z nas chce grać z najlepszymi i przeciwko nim. Do tej pory oglądałem w telewizji te rozgrywki, teraz mam okazję do pokazania swoich umiejętności. Na pewno jest to spełnienie moich marzeń.

A jakie masz oczekiwania przed nachodzącym sezonem?

Przede wszystkim chciałbym jak najwięcej grać, pokazać się z jak najlepszej strony.

Czyli chcesz, żeby nie był to twój pierwszy i ostatni sezon w PlusLidze?

Dokładnie tak. Powtórzę to, co wcześniej mówiłem: chciałbym pokazać, co potrafię i pozostawić jak najlepsze wrażenie po swojej grze.

Od najlepszej dyspozycji jesteście jeszcze daleko, jak wyglądają teraz wasze przygotowania?

Na początku było bardzo spokojnie. Pojechaliśmy do Gdańska na obóz integracyjny. Po powrocie do Warszawy zaczęły się ostre treningi. Do tej pory jesteśmy w ciężkim treningu siłowym. Wiadomo, że na formę trzeba jeszcze trochę poczekać, ale mam nadzieję, że ta praca zaprocentuje podczas ligi.

Siłownia jest ważna, ale gry kontrolne również są niezwykle ważne.

Tak, ostatni wolny weekend mamy za tydzień. A potem wszystkie weekendy do startu ligi mamy już zajęte. Naszym ostatnim sprawdzianem formy ma być Memoriał Ambroziaka rozgrywany w naszej hali. Będzie to tydzień przed startem rozgrywek, także wtedy nasza forma i gra powinna być znacznie lepsza od tej, którą pokazaliśmy w Wyszkowie.

A czego życzy sobie Paweł Kaczorowski przed swoim pierwszym sezonem w PlusLidze?

– Przede wszystkim zdrowia, a reszta jakoś się ułoży i przyjdzie sama.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved