Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Prygiel: Nie jest idealnie

Robert Prygiel: Nie jest idealnie

fot. archiwum

- Są bardzo zaangażowani i jestem z tego zadowolony - mówi o nastawieniu swoich podopiecznych Robert Prygiel, trener Cerrad Czarnych Radom. Przyznaje on jednak, że przygotowania do nowego sezonu nie przebiegają w 100% zgodnie z jego oczekiwaniami.

Nie jest idealnie. Nie wszystko wygląda tak, jak to planowałem, ale nie jest źle. Decydując się na obowiązki trenera, liczyłem się z tym, że problemy będą. Pewne rzeczy, które w klubach ze stażem w ekstraklasie są standardem, dla nas są nowe – mówi szczerze szkoleniowiec radomskiego klubu na łamach serwisu echodnia.eu.

Głównym problemem jest obecnie konieczność w miarę szybkiego znalezienia nowego atakującego, bowiem kontuzja wykluczyła z gry Mariena Moreau. Robert Prygiel przyznał, że trzech potencjalnych nowych zawodników odmówiło przyjścia do Radomia. – Z dwoma jeszcze prowadzimy rozmowy. Decydujące znaczenie mają kwestie finansowe, czyli to, ile możemy zapłacić. Jeśli się nie zgodzą na nasze warunki, będziemy musieli poszukać zawodnika o być może mniejszych umiejętnościach, ale w naszym zasięgu finansowym – dodał.

Drużyna czeka również na niemieckiego przyjmującego Dirka Westphala, który z powodu problemów z transportem dotrze do Radomia dopiero w niedzielę. – Od poniedziałku będzie już z nami trenował – zapowiedział szkoleniowiec.Jednym z etapów przygotowań Cerrad Czarnych do nowego sezonu PlusLigi miał być sparing z klubem z Kataru. Okazuje się jednak, że do niego nie dojdzie. Sztab szkoleniowy szuka zatem nowego rywala, aby móc wkrótce zagrać pierwszy mecz kontrolny.

*Więcej w serwisie echodnia.eu

źródło: echodnia.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved