Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Woicki w zastępstwie za Juraja Zaťko

Paweł Woicki w zastępstwie za Juraja Zaťko

fot. Cezary Makarewicz

Od kilku dni z AZS-em Politechniką Warszawską trenuje Paweł Woicki. Były rozgrywający PGE Skry Bełchatów poszukuje nowego pracodawcy, a w drużynie Jakuba Bednaruka zastępuje Juraja Zaťko, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Słowacji.

Bez rozgrywającego jak bez ręki – stwierdził trener Bednaruk.Brak Juraja Zaťko jest dla nas problemem, dlatego posiłkujemy się siatkarzami, którzy nie mają jeszcze klubów, a chcą trenować, żeby przed nowym sezonem wypracować właściwą formę. W zeszłym tygodniu był z nami Maciej Kusaj, teraz pomaga nam Paweł Woicki – powiedział. – Woicki idealnie pasuje do stylu i charakteru naszego zespołu. Jego obecność na treningach pozwoli nam zrobić kolejny krok w przygotowaniach do rozgrywek ligowych – wyjaśnił.

Paweł Woicki z AZS-em Politechniką Warszawską trenować miał od początku przygotowań do sezonu 2013/2014. Wybrał się jednak do Gdańska, gdzie wsparł ekipę LOTOSU Trefla Gdańsk. Trener Bednaruk na Twitterze, nawiązując do transferów na linii Warszawa – Gdańsk, żartował, że to kolejna przegrana przez Politechnikę bitwa z klubem z Trójmiasta. „Przewiduję remis w tej bitwie” – odpowiedział mu Woicki, a tydzień później był już w Arenie Ursynów. – Paweł w Gdańsku zorganizował sobie nie tylko treningi, ale i wakacje. Zabrał tam całą rodzinę. Ursynów jest atrakcyjny, ale w rywalizacji miejsc na wakacje przegrywa z Jelitkowem czy Przymorzem – wytłumaczył Jakub Bednaruk.

Trener AZS-u Politechniki Warszawskiej nie wie, jak długo Paweł Woicki pozostanie w stolicy. – Chciałbym, aby Mały trenował z nami jak najdłużej. Zdaję sobie jednak sprawę, że opuści nas, kiedy tylko znajdzie nowego pracodawcę – zakończył Bednaruk.*Autorem tekstu jest Adrian Komorowski

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved