Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > W weekend drugoligowcy będą sparować w Warszawie

W weekend drugoligowcy będą sparować w Warszawie

fot. archiwum

Siatkarze MMKS-u MOS-u Wola Warszawa zakończyli kolejny etap przygotowań do sezonu. W najbliższy weekend po raz pierwszy zaprezentują się publiczności w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Rektora Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie.

Siatkarze z Rogalińskiej od kilku tygodni wylewają siódme poty, intensywnie przygotowując się do nadchodzącego sezonu. Trener Krzysztof Wójcik podkreśla, że pomimo ogromnego zmęczenia siatkarzy, forma z każdym dniem jest coraz bardziej widoczna. – Trenujemy dwa razy dziennie po trzy i dwie godziny. Zmęczenie na tym etapie przygotowań jest bardzo widoczne, ale postawa chłopaków wygląda coraz lepiej – podkreśla szkoleniowiec MOS-u Wola Warszawa, dodając, że podczas ostatnich treningów nie obyło się bez niespodzianek. – Podczas zajęć nie udało się uniknąć kontuzji. Jeden z zawodników skręcił kostkę, ale nie jest to nic poważnego – zaznaczył Krzysztof Wójcik.

W najbliższą sobotę i niedzielę MOS Wola Warszawa będzie gospodarzem Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Rektora Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie, uczelni, z którą klub współpracuje od dwóch sezonów. – WSM wspiera chłopaków, niektórzy z nich studiują w tej szkole. Nadarzyła się okazja do zorganizowania turnieju i sprawdzenia się w warunkach meczowych. Będą to pierwsze sparingi mojego zespołu – zaznaczył trener ekipy z warszawskiej Woli. Na zaproszenie Wójcika odpowiedziały zespoły z Hajnówki, Łodzi i Olsztyna. – Będzie to dwudniowy turniej, w którym każdy zagra z każdym. Później czeka nas wyjazd na podobną imprezę do Tomaszowa Mazowieckiego, a około 20 września zostaliśmy zaproszeni na turniej do Drezna, gdzie gra nasz wychowanek, Alan Wasilewski – zakończył szkoleniowiec MOS-u Wola Warszawa.

Program gier:
30.08.2013r. (sobota)
11:00 MOS Wola – AKS UŁ Łódź
13:30 AZS UWM Olsztyn – SKS Hajnówka
16:00 AKS UŁ Łódź – SKS Hajnówka
18:30 MOS Wola – AZS UWM Olsztyn01.09.2013r. (niedziela)
10:00 MOS Wola – SKS Hajnówka
12:30 AKS UŁ Łódź – AZS UWM Olsztyn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved