Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Spartanki sparowały z Niemnem Grodno

Spartanki sparowały z Niemnem Grodno

fot. archiwum

Pierwszoligowa Sparta Warszawa ma za sobą pierwsze mecze kontrolne. Podopieczne Jacka Pasińskiego podczas zgrupowania w Łodzi rozegrały dwa spotkania z białoruskim Niemnem Grodno. Oba zakończyły się wygraną gości.

Spartanki powoli kończą przygotowania w centralnej Polsce, gdzie przebywać będą do 30 sierpnia. Podopieczne Jacka Pasińskiego po obozie w Spale przeniosły się do Łodzi, rodzinnego miasta szkoleniowca. Tutaj na siatkarki Sparty czekał występujący w ekstraklasie Niemen Grodno, z którym stołeczne zmierzyły się dwukrotnie. W pierwszym spotkaniu zespół z warszawskich Bielan uległ nieznacznie 2:3, by w drugim pięciosetowym pojedynku oddać rywalom aż cztery partie.

Potwierdziły się też nasze wcześniejsze doniesienia co do kształtu spartanek w przyszłym sezonie. Drużyna Jacka Pasińskiego została gruntownie przebudowana, a pod skrzydłami utytułowanego trenera pozostały jedynie młode siatkarki, które w turnieju finałowym mistrzostw Polski juniorek w Jarosławiu zajęły 4. miejsce. Do ekipy z Warszawy dołączyły m.in. występująca ostatnio w Budowlanych Łódź Katarzyna Bryda czy jedna z wyróżniających się siatkarek legionowskiej Siódemki, Małgorzata Skorupa. Po rocznym epizodzie na Podlasiu do Sparty powróciły Angelika Bulbak oraz Ewelina Polak.

Rozgrywki na zapleczu ekstraklasy rozpoczynają się 5 października. W 1. kolejce spotkań spartanki na własnym parkiecie podejmować będą krakowską Wisłę.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved