Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > BKS Aluprof powalczy o puchar gubernatora

BKS Aluprof powalczy o puchar gubernatora

fot. archiwum

Siatkarki BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała wyruszyły w kierunku Rosji, gdzie jeszcze w tym tygodniu wezmą udział w towarzyskim turnieju z udziałem ekip z Bułgarii, Ukrainy i Rosji. Będą to pierwsze oficjalne mecze drużyny Mirosława Zawieracza przed sezonem.

W ostatniej rozmowie z naszym serwisem szkoleniowiec bialanek zdradził, że BKS Aluprof pierwsze mecze towarzyskie rozegra… w Rosji. – Nadarzyła się okazja, zostaliśmy zaproszeni przez Rosjan. Grzechem byłoby nie skorzystać z takiej propozycji – mówił wówczas Mirosław Zawieracz. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Z dnia na dzień, z treningu na trening jest coraz lepiej. Dopiero co zakończyliśmy ciężkie treningi kondycyjne w plenerze i na siłowni, dlatego nie ma co spodziewać się fajerwerków. Dziewczyny mają prawo być zmęczone, zresztą podczas turnieju w Rosji będziemy chcieli sprawdzić założenia taktyczne. Wynik będzie sprawą drugorzędną – powiedział przed odlotem szkoleniowiec BKS-u. – Na świeżość przyjdzie jeszcze czas. Dopiero wkraczamy w etap sparingów i meczów kontrolnych. W tym okresie będziemy się zgrywać i wzajemnie poznawać na boisku – tłumaczył Strefie Siatkówki Zawieracz.

W Rosji zespół z Podbeskidzia weźmie udział w rozpoczynającym się w piątek Międzynarodowym Turnieju o Puchar Gubernatora Miasta Tiumeń. Poza gospodyniami, VC Tiumeń, bialanki zmierzą się z bułgarskim Kazanlakiem oraz ukraińską Severodonchanką. Po powrocie do kraju BKS czeka turniej w Szamotułach i Jarocinie, a także sparingi z MKS-em Muszynianką Fakro Muszyna.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved