Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Młoda Liga > W Młodej Lidze wystartuje BBTS ATH Bielsko-Biała

W Młodej Lidze wystartuje BBTS ATH Bielsko-Biała

fot. archiwum

W poniedziałek została podpisana umowa współpracy pomiędzy BBTS-uem Bielsko-Biała a Klubem Uczelnianym AZS ATH Bielsko-Biała. W ramach tej współpracy akademicka drużyna wystąpi w barwach BBTS-u w rozgrywkach Młodej Ligi.

Współpraca zawarta została w obecności prezesa BBTS-u Piotra Pluszyńskiego, prezesa akademickiej drużyny prof. Józefa Matuszka oraz wiceprezesów – Pawła Gradowskiego oraz Michała Stanisławskiego. Na mocy umowy podpisanej pomiędzy BBTS-em a AZS-em zespół Młodej Ligi będzie występował pod szyldem BBTS ATH Bielsko-Biała, a na koszulkach meczowych będą widniały logotypy obu instytucji. – Miejmy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie korzyści dla obu klubów. Wierzymy w to, że zarówno zespół seniorski BBTS-u, jak i ekipa występująca pod szyldem ATH w Młodej Lidze odniosą w nadchodzącym sezonie jak najwięcej zwycięstw. Miejmy nadzieję, że na meczach obu drużyn będzie stawiała się spora liczba kibiców, co pomoże naszym zawodnikom w osiąganiu kolejnych zwycięstw – stwierdzili zgodnie reprezentanci AZS-u oraz prezes Pluszyński.

Podopieczni trenera Pawła Gradowskiego, którzy będą występować w Młodej Lidze, ciężko trenują przed nadchodzącym sezonem, który rozpocznie się już 28 września.

źródło: bbtsbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Młoda Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved