Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Piotr Gabrych twarzą Stali Grudziądz

Piotr Gabrych twarzą Stali Grudziądz

fot. archiwum

Coraz więcej klubów sportowych próbuje zaistnieć na siatkarskiej mapie Polski. Jednym z nich jest Stal Grudziądz, w którym Piotr Gabrych, Jarosław Radke oraz prezes Zenon Różycki będą głównymi postaciami reaktywującymi grudziądzką siatkówkę ligową.

Po raz kolejny Grudziądz podejmuje walkę o zaistnienie w seniorskiej siatkówce, tym razem z poparciem urzędu miejskiego oraz w pełnej zgodzie dotyczącej szkolenia pomiędzy klubami „Stali” i „Kosetu”. Niewątpliwym faktem stało się nakłonienie do współpracy przez trenera Jarosława Radke oraz Zenona Różyckiego wielokrotnego reprezentanta Polski Piotra Gabrycha, który ma być wzorem dla młodych siatkarzy klubu oraz niewątpliwym wzmocnieniem zespołu.

Cele, jakie zostały postawione grudziądzkiej drużynie, to niewątpliwie zaistnienie na parkietach województwa kujawsko-pomorskiego oraz dalsza możliwość rozwoju adeptów Siatkarskich Ośrodków Szkolenia. Plany są ambitne, a baza logistyczna została wzbogacona. Ukazano też jasno sprecyzowane oczekiwania wobec zawodników i plan dalszego rozwoju siatkówki w klubie. Takiego optymizmu na twarzach związanych z grudziądzką siatkówką ludzi nie było widać od lat.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved