Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Marcin Jarosz: Będziemy się zgrywać

Marcin Jarosz: Będziemy się zgrywać

fot. Przemysław Rokitowski

Avia Świdnik od miesiąca przygotowuje się do rozgrywek. - To, co sobie założyliśmy, zostało zrealizowane. Zawodnicy solidnie przykładają się do zajęć, a atmosfera w drużynie jest bardzo dobra - podkreśla szkoleniowiec Avii Marcin Jarosz.

Do drużyny ze Świdnika dołączyło dwóch nowych rozgrywających: Kacper Gonciarz i Bartłomiej Misztal. – Najważniejszym celem będzie zgranie ich z pozostałymi graczami. Mamy świadomość, że nie da się tego uczynić w ciągu miesiąca i jedynie podczas pracy na zajęciach. Cieszy też to, że w zespole nie ma kontuzji – mówi trener beniaminka. Avia Świdnik swoje mecze będzie rozgrywała w Szkole Podstawowej nr 7, a nie w starej hali. – Nie ukrywamy jednak, że będzie brakować nam atutu, jakim był w lidze nasz „kurnik”, czyli stara hala przy PZL. Jedynie Nysa ma jeszcze tak mały obiekt – podkreślił szkoleniowiec Avii.

W ramach przygotowań świdnicka drużyna zagra w turnieju o Puchar Prezesa KSP Siedlce, gdzie oprócz gospodarzy i Avii Świdnik zagrają Kęczanin Kęty oraz Krispol Września. W dniach 28-29 września w Świdniku odbędzie się IX Memoriał Tragicznie Zmarłych Siatkarzy Avii. – Impreza będzie mieć charakter międzynarodowy. Pojawi się KPS Siedlce, Zapadny Bug Brześć, do którego jedziemy na turniej w połowie września. Chcemy, aby przyjechał też brązowy medalista Słowacji Slavia, z miasta partnerskiego Świdnika – Svidnika – zakończył Marcin Jarosz.

źródło: Dziennik Wschodni, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved