Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Wójcik: Musimy być cierpliwi

Krzysztof Wójcik: Musimy być cierpliwi

fot. archiwum

Siatkarze Stali AZS PWSZ Nysa rozpoczęli czwarty tydzień przygotowań do pierwszoligowych rozgrywek. Już na początku września podopiecznych Krzysztofa Wójcika czekają pierwsze sparingi w Rząśni, a następnie także w Będzinie i na własnym terenie.

Siatkarze Stali AZS PWSZ Nysa niemal od początku sierpnia przygotowują się do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu. – Przygotowania przebiegają sprawnie. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Przede wszystkim cieszy fakt, że nie ma urazów – powiedział Krzysztof Wójcik. Cały czas trenujemy dwa razy dziennie. Takim cyklem będziemy przygotowywać się gdzieś do 10 września, później będziemy ćwiczyć raz dziennie, a siłownia będzie dwa razy w tygodniu – dodał szkoleniowiec Stali AZS PWSZ Nysa.

Zespół z Opolszczyzny czeka spora dawka meczów kontrolnych. Już w dniach 7-8 września rozegrają turniej w Rząśni. Tydzień później udadzą się na sparingi do Wałbrzycha. W dniach 21-22 września wezmą udział w silnie obsadzonym turnieju w Będzinie. Natomiast na koniec miesiąca sami zorganizują turniej z udziałem Cuprum Lubin, Kęczanina Kęty oraz drużyny z Czech. Niewykluczone, iż w międzyczasie (w środku tygodnia) będą grać także spotkania kontrolne. Duża liczba sparingów potrzebna jest nysanom, aby dobrze się zgrać przed początkiem rozgrywek. – W drużynie pojawiło się sześciu nowych zawodników, więc potrzeba czasu, aby ją dobrze zgrać. Musimy być bardzo cierpliwi – ocenił szkoleniowiec Stali. – Najważniejsze jest to, że atmosfera w zespole jest bardzo fajna. Zawodnicy ciężko pracują i dogadujemy się bez problemu – zakończył Krzysztof Wójcik.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved