Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Grzegorz Łomacz znów trenuje z kadrą

Grzegorz Łomacz znów trenuje z kadrą

fot. archiwum

Trener Lotosu Trefla Gdańsk, Radosław Panas, ponownie ma do dyspozycji tylko jednego rozgrywającego. W poniedziałek na treningu miał stawić się Grzegorz Łomacz, jednak zamiast do Ergo Areny pojechał do Spały.

Trener Andrea Anastasi podkreślał, że rozgrywający Trefla musi być w gotowości i może być ponownie zaproszony na zgrupowanie kadry. Jego słowa szybko się sprawdziły. Drobne problemy zdrowotne dopadły Łukasza Żygadłę i w jego miejsce w Spale ponownie pojawił się Łomacz. Nie wiadomo, jak poważny jest uraz zawodnika Zenitu Kazań i jak długo zastępować go będzie kapitan żółto-czarnych.

Jeśli Grzesiek będzie miał zostać na zgrupowaniu tylko do środy, to poradzimy sobie z jednym rozgrywającym. Jeśli dowiemy się, że jego nieobecność na naszych treningach będzie dłuższa, będziemy musieli pomyśleć o innych rozwiązaniach – mówi trener Radosław Panas.

W związku z planowanym powrotem Łomacza w ubiegły piątek treningi w Gdańsku zakończył Paweł Woicki. Jedynym rozgrywającym na zajęciach Lotosu Trefla jest obecnie 19-letni Przemysław Stępień.źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved