Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Luigi Mastrangelo bez klubu

Luigi Mastrangelo bez klubu

fot. archiwum

Nie był tajemnicą fakt, iż Luigi Mastrangelo oraz Roberto Piazza nie darzą się sympatią. W połowie ubiegłego sezonu jednakże obaj nie potrafili znaleźć wspólnego języka, w efekcie czego środkowy został odsunięty od zespołu, mimo wciąż ważnego kontraktu.

Luigi Mastrangelo to jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych włoskich środkowych. Do teamu z Piemontu trafił w 2009 roku i kiedy klub ten był trenowany przez Alberto Giulianiego, a później Flavio Gulinelliego oraz Camillo Placíego, jego miejsce w wyjściowym składzie było niezagrożone. Gdy jednak ich zespół objął Roberto Piazza, konflikty nawarstwiały się. Początkowo popularny Mastro musiał zadowolić się oglądaniem meczów z kwadratu dla rezerwowych, a następnie został całkowicie odsunięty od zespołu, spisując tym samym sezon na straty.

Dziś sytuacja wyjaśniła się i kontrakt z Mastrangelo został rozwiązany za porozumieniem stron. Tym samym po czterech latach trzydziestoośmiolatek pożegnał się z klubem, z którym w 2010 roku wywalczył scudetto i jest obecnie wolnym zawodnikiem.

Więcej na volleyball.itźródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved