Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Anita Kwiatkowska: Być wreszcie pewnym punktem zespołu

Anita Kwiatkowska: Być wreszcie pewnym punktem zespołu

fot. Cezary Makarewicz

Anita Kwiatkowska po sezonie 2012/2013 wróciła z Atomu Trefla Sopot do Beef Master Budowlanych Łódź. Zmieniła klub, ale nie trenera, bowiem do łódzkiej ekipy dołączył także Adam Grabowski. Przyznaje, że dzięki temu może jej być łatwiej niż koleżankom.

Znamy się jeszcze z Piły, gdzie trener był asystentem Jerzego Matlaka, pracowaliśmy też w Stali Mielec i przed rokiem. Wiem, czego ten szkoleniowiec oczekuje i wymaga i na pewno będzie mi łatwiej – powiedziała na łamach „Expressu Ilustrowanego”.

Dodała jednak, że znajomość z trenerem na pewno nie zapewni jej miejsca w podstawowej szóstce, ale zamierza o to walczyć. – Wróciłam z myślą i nadzieją, by być wreszcie pewnym punktem zespołu. Walczę o to, żeby grać w pierwszej szóstce. Ale wiadomo, że każda z dziewczyn myśli o tym samym. Zobaczymy, jak będzie – stwierdziła.

Anita Kwiatkowska przyznała, że powróciła do Budowlanych również ze względu na świadomość, że w Treflu Sopot wchodziłaby jedynie na zmiany. – Nie chciałam kolejnego sezonu spędzić na ławce rezerwowych.Według siatkarki mocnym punktem łódzkiego zespołu będzie obrona, a także szybka gra na siatce, którą drużyna ma nadrabiać brak bardzo wysokich zawodniczek.

źródło: Express Ilustrowany, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved