Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Słonecka uzupełniła skład Karpat, beniaminek trenuje na Słowacji

Słonecka uzupełniła skład Karpat, beniaminek trenuje na Słowacji

fot. archiwum

Zakończyło się kompletowanie składu beniaminka I ligi, Karpat Krosno. Ostatnim nabytkiem podkarpackiego zespołu będzie Paula Słonecka. Obecnie podopieczne Dominika Stanisławczyka przebywają na Słowacji, gdzie zagrają pierwsze mecze kontrolne.

Ostatnim nabytkiem Karpat została Paula Słonecka. – Jesteśmy już z nią dogadani. Do załatwienia zostały nam formalności związane z podpisaniem umowy, ale na pewno będzie ona naszą zawodniczką – powiedział Andrzej Hojnor.

Słonecka jest wychowanką Szóstki Biała Podlaska. Następnie grała w Tomasovii Tomaszów Lubelski, a przez dwa ostatnie sezony broniła barw pierwszoligowych zespołów z Ostrowca Świętokrzyskiego i Torunia. Wcześniej podkarpacki klub zakontraktował także Anetę Dudę, która w minionym sezonie broniła barw Piasta Szczecin, a wcześniej grała między innymi w Chemiku Police. – Zakończyliśmy już budowę drużyny. Raczej nie planujemy już wzmocnień i uzupełnień składu – podsumował Hojnor.

Obecnie podopieczne Dominika Stanisławczyka przebywają na obozie na Słowacji, w trakcie którego mają w planach rozegranie dwóch sparingów. Na początku września beniaminek I ligi weźmie udział w towarzyskim turnieju w Proszowicach. W dniach 13-14 września prawdopodobnie uda się do Mysłowic, gdzie sparować mają zespoły z zaplecza ORLEN Ligi oraz II ligi. W planach krośnieńska ekipa ma także rozegranie pojedynków kontrolnych na własnym terenie, ale ich szczegóły nie są jeszcze znane.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved