Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Siedlczanie w sobotę będą sparować z Camperem Wyszków

Siedlczanie w sobotę będą sparować z Camperem Wyszków

fot. archiwum

Siatkarze KPS-u Siedlce ciężko przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Teraz przyszedł czas, aby zaprezentować się przed publicznością. W najbliższą sobotę KPS rozegra pierwsze mecz kontrolny, a jego rywalem będzie sąsiad zza miedzy, Camper Wyszków.

Nasze przygotowania przebiegają w spokoju i co najważniejsze – bez kontuzji. Obawialiśmy się z trenerem Sławomirem Gerymskim, że chłopakom może przytrafić się jakaś dolegliwość, skręcenie czy też nadwyrężenie. Na razie wszystko jest ok – powiedział w wywiadzie dla Telewizji Siedlce Maciej Nowak, który nie krył zadowolenia z pracy jaką wykonał zespół. – Na razie jesteśmy zadowoleni z treningów, ale nie chcemy chwalić dnia przed zachodem słońca – dodał szkoleniowiec.

Siedlczanie na początku sierpnia rozpoczęli kolejny etap przygotowań. – Zaczęliśmy prowadzić więcej zajęć z piłką. Treningi są bardziej specjalistyczne – tłumaczył Nowak, podkreślając, że drużyna KPS-u trenuje dwa razy dziennie, a prowadzone zajęcia są wyczerpujące, jednak siatkarze w pełni stają na wysokości zadania. Za dwa dni będzie okazja, aby po raz pierwszy zobaczyć siedlczan po wakacjach w oficjalnym spotkaniu. Podopieczni Sławomira Gerymskiego rozegrają mecz pokazowy z Camperem Wyszków w Mrozach, który ma uświetnić otwarcie miejscowej wielofunkcyjnej hali sportowej. – Poza tym rozegramy trzy turnieje towarzyskie. Jeden u siebie i dwa na wyjeździe. W niewielkim stopniu coś jeszcze może się zmienić – zakończył Maciej Nowak.

źródło: inf. własna, tvsiedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved