Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Klaudia Kaczorowska: Czekamy na efekty

Klaudia Kaczorowska: Czekamy na efekty

fot. Piotr Woźniak

Kibice cieszą się, że pozostał już nieco ponad miesiąc do rozpoczęcia ligowych zmagań, a siatkarki Atomu Trefla Sopot ciężko pracują, by jak najlepiej zaprezentować się zarówno podczas Superpucharu Polski, jak i inauguracji ORLEN Ligi.

Treningi są bardzo intensywne, stale podnosimy sprawność. Zaczynamy się docierać. Jako drużyna czekamy na efekty intensywnych treningów. Nowy trener wie, czego chce i wie, jak osiągnąć swój cel – mówi Klaudia Kaczorowska.Jest wymagający w stosunku do nas i do samego siebie. Skupia się na kontroli i dokładności. Myślę, że jest zadowolony z naszej postawy podczas treningów. Mimo doskwierającego bólu w mięśniach, jesteśmy kompletne emocjonalnie.

Atomówki pierwszy miesiąc treningów zakończą trzema sparingami z białoruskim zespołem Hara Morin Ułan Ude oraz dwoma z SC Poczdam. Tymczasem jednak zespół przygotowuje się zarówno do sezonu, jak i do tych spotkań podczas ćwiczeń w hali i siłowni. – Za nami i przed nami ciężka praca. Efekty są odczuwalne w mięśniach – zdradza z kolei Anna Podolec i dodaje: – Uwijamy się jak mrówki. Trener niewątpliwie ma ideę na współpracę z nami, a jej główne założenia to gra w oparciu o szybkość i dynamikę. Myślę, że szkoleniowiec jest z nas zadowolony, potwierdzeniem tego są udzielane pochwały po udanym treningu.

źródło: atomtrefl.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved