Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Czarni Rząśnia szlifują formę w Zakopanem

Czarni Rząśnia szlifują formę w Zakopanem

fot. archiwum

Od początku tego tygodnia siatkarze drugoligowych Czarnych Rząśnia przebywają na zgrupowaniu w Zakopanem. Podopieczni trenera Pawła Blomberga pracują m.in. nad zgraniem, bo kadra po ostatnim sezonie przeszła małą rewolucję.

Przypomnijmy, że nowym trenerem został Paweł Blomberg, za którym z Pronaru Hajnówka przyszli także Bartłomiej Sikorski i Bartłomiej Kuźnik. Nowymi w kadrze są też znany z występów w Siatkarzu Wieluń Bartłomiej Matejczyk oraz Wojciech Blomberg (już kiedyś grał w Czarnych), Bartosz Cedzyński, Michał Koźmiński i Marek Wawrzyniak. Z graczy, którzy występowali w Rząśni w poprzednim sezonie, pozostali natomiast: Bartosz Woźniak, Damian Pilarczyk, Filip Lipiński, Artur Komor i Damian Mikołajczyk.

W związku ze zmianami niezwykle ważne będzie zgranie przemeblowanego zespołu, potwierdza wiceprezes Czarnych ds. siatkówki, Leszek Mikołajczyk.Pozostało w zasadzie 2-3 zawodników z pierwszej szóstki, pozostali są nowi. Muszą się więc zgrać i poznać – mówi. Dla siatkarzy z Rząśni to trzeci tydzień przygotowań do nowego sezonu. Na razie wszystko idzie zgodnie z planem. – Treningi odbywały się pięć razy w tygodniu, czyli wszystko było prawidłowo, tak jak powinno. W niedzielę zawodnicy wyjechali na obóz do Zakopanego, wracają 29 sierpnia – dodaje Mikołajczyk. W planie są także mecze towarzyskie i turniej w Rząśni. Wiceprezes klubu zapowiada, że celem drużyny w nowym sezonie jest przynajmniej gra w finale. Czarni chcą walczyć o awans, co jednak w zreformowanej lidze będzie niezwykle trudne.

Autor: Krzysztof Krawczykźródło: radiozw.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved