Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Olga Trach: Mamy mocną drużynę

Olga Trach: Mamy mocną drużynę

fot. archiwum

Wczoraj po raz pierwszy na treningu łódzkiego zespołu pojawiła się ukraińska środkowa, Olga Trach. Nowa zawodniczka BeefMaster Budowlanych Łódź w ostatnim sezonie grała w Olympiakosie Pireus, a jeszcze wcześniej w rumuńskim VC Unic LPS Piatra Neamt.

W ekipie Adama Grabowskiego 25-letnia siatkarka rywalizować będzie o miejsce w składzie z Aleksandrą Sikorską i Sylwią Pycią. Zawodniczka na gorąco komentowała pierwsze wrażenia po przybyciu do Polski. – Jestem bardzo podekscytowana tym, że mogę grać w tak dobrym klubie. Są tutaj dziewczyny o dużych umiejętnościach. Atmosfera także jest wspaniała. Mamy doskonałą siłownię, szkołę fitness, wszystko w pełni profesjonalne, jestem bardzo zadowolona – mówiła Olga Trach, z grą której w klubie wiązane są duże nadzieje.

Również sama siatkarka chciałaby walczyć o najwyższe cele. – Jak każdy sportowiec, który przychodzi do nowego klubu, spodziewam się tylko lepszych wyników. Mam nadzieję, że nasza drużyna będzie w tym roku walczyć o złoty medal, mistrzostwo. Myślę, że nas na to stać, mamy bardzo mocną drużynę – oceniła zawodniczka.

Choć Olga Trach grała już w kilku zagranicznych klubach, wybrała właśnie BeefMaster Budowlanych Łódź. – Wiem, że polska liga stoi na bardzo wysokim poziomie. Wzmacnia się z każdym rokiem. Dlatego właśnie zdecydowałam się na grę w Polsce. Chciałam również spróbować swoich możliwości w czymś nowym. To była dla mnie także bardzo dobra oferta, gra w klubie z dużymi możliwościami, z wyrobioną marką – zakończyła Olga Trach. Pierwszym poważnym sprawdzianem dla łódzkich siatkarek będzie sparing z jednym z czołowych zespołów ligi rosyjskiej – Fakiełem Nowyj Urengoj, który odbędzie się w Atlas Arenie już 27 sierpnia.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved