Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jolanta Studzienna: Wszystko idzie w dobrym kierunku

Jolanta Studzienna: Wszystko idzie w dobrym kierunku

fot. Bogusław Krośkiewicz

Zespół Siódemki Legionovii Legionowo na początku sierpnia rozpoczął przygotowania do sezonu 2013/2014. Drużyna nadal musi sobie radzić bez trenera Macieja Kosmola i Anny Rybaczewski. Nad siatkarkami czuwa obecnie Jolanta Studzienna.

Ekipa Legionovii obecnie trenuje na własnych obiektach, zaś w najbliższy czwartek wyjedzie na zgrupowanie do Szczyrku. Jolanta Studzienna przyznała, że zespół nie ma w planie meczów kontrolnych we własnej hali, ale na pewno rozegra sparingi na wyjeździe. Legionowianki zmierzą się m.in. z Atomem Treflem Sopot i Budowlanymi Łódź.

O przygotowaniach do nowego sezonu II trener mówi dość enigmatycznie. – Ze sztabem szkoleniowym staramy się realizować to, co nakazał nam trener Kosmol.

Studzienna przyznaje jednak, że brak trenera może być problemem dla zawodniczek. Dlatego też zorganizowała w Płocku, podczas turnieju WGP, spotkanie. – To jest pewien problem dla zawodniczek, które na razie nie znają dobrze trenera i nie wiedzą, czego można się po nim spodziewać. Ostatnio w Płocku przy okazji meczów reprezentacji Polski w World Grand Prix udało się zorganizować spotkanie zespołu z nowym szkoleniowcem – powiedziała.Poza trenerem Kosmolem w składzie brakuje także Anny Rybczewski, która przygotowuje się z reprezentacją Francji do wrześniowych ME. – Anna jest na tyle doświadczoną zawodniczką, że nie będzie miała problemów, żeby szybko zgrać się z pozostałymi dziewczynami – dodała Studzienna.

*Więcej w serwisie www.warszawa.sport.pl

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved