Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Jakub Szałankiewicz podda się operacji barku. Co z MP?

Jakub Szałankiewicz podda się operacji barku. Co z MP?

fot. archiwum

Kontuzje są wpisane w życie sportowców. Nie ma dnia, w którym coś by ich nie bolało. Informacja długo była trzymana w tajemnicy, jednak już oficjalnie ujawniono, że Jakub Szałankiewicz podda się operacji barku. - Kontuzji nabawiłem się już w styczniu - mówi siatkarz.

Grand Slam w Berlinie był ostatnim turniejem w tym sezonie pary Kądzioła/Szałankiewicz. Tym bardziej zależało im na dobrym wyniku i cel udało się osiągnąć, bowiem zajęli wysokie, piąte miejsce. Teraz Szałankiewicza czeka już operacja. – Diagnoza o operacji zapadła już w styczniu – mówi zawodnik. – To jednak kontuzja, po której normalnie wrócę na piach. Nie chciałem już w zimie poddać się zabiegowi, ponieważ mielibyśmy stracony cały sezon.

Rehabilitacja siatkarza potrwa do czterech miesięcy. Para Kądzioła/Szałankiewicz nie wystąpi więc na finale mistrzostw Polski w Niechorzu, a przypomnijmy, że obligatoryjnie muszą wystąpić tam wszystkie drużyny kadrowe. Popularny „Kądziu” zagra nad morzem z innym partnerem, o którym nie chce jednak mówić. Podobno to siatkarz z potencjałem i przeszłością na plaży, a ostatnio bardzo dobrze radzi sobie w hali. – Dalej oficjalnie nie zdradzę, bo ta osoba chce zrobić małą niespodziankę – ucina Kądzioła.

Duet Kądzioła/Szałankiewicz nie pojedzie również na ostatnie dwa Grand Slamy do Pekinu i Sao Paulo. Jeśli polskie duety uzyskają zgodę na wyjazd na te turnieje, Kądzioła może wystąpić w parze z Mariuszem Prudlem. Wszystko za sprawą faktu, że… Grzegorz Fijałek również czeka na operację.*Autorem tekstu jest Maciej Nowocień

źródło: beachvolleyball.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved