Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Anna Podolec: Polki w nowym składzie grają zbyt krótko

Anna Podolec: Polki w nowym składzie grają zbyt krótko

fot. archiwum

Po przegranych w drugim turnieju grupowym WGP reprezentacja Polski nie miała już szans na awans do finałów. - Polki w nowym składzie grają zbyt krótko, by były zgrane - wyjaśnia postawę koleżanek zawodniczka ATOMU Trefla Sopot, Anna Podolec.

Widać, że Polkom nie wszystko w tej chwili wychodzi, ale mam wielką nadzieję, że niebawem będzie już w porządku i dziewczyny wejdą na swój normalny poziom – mówi sopocka atakująca.

Podolec, która jest jedną z siedmiu zawodniczek, jakie pozostały w zespole mistrzyń Polski od ubiegłego sezonu, podkreśliła także rolę Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty.

Kasia gra naprawdę rewelacyjnie. Pomimo że jej wyjściową pozycją jest atak, świetnie radzi sobie również w przyjęciu – zaznaczyła.Polki w rywalizacji World Grand Prix przegrały siedem z dziewięciu spotkań: z Brazylią 1:3, USA 0:3, Rosją 2:3, Niemcami 0:3, Japonią 0:3, Serbkami 1:3 i Chinkami 1:3. Biało-czerwone zdołały wygrać tylko dwa mecze: z Kazachstanem 3:0 i Argentyną 3:2.

Kto zdaniem Anny Podolec zagra w wielkim finale? – W finale powinny spotkać się Amerykanki i Brazylijki. Odmłodzony zespół USA gra na bardzo wysokim poziomie, a do tego bardzo zespołowo, co czyni z nich świetną drużynę – podsumowała formę zespołu amerykańskiego sopocka siatkarka.

źródło: atomtrefl.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved