Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > W sparingu MKS – Krispol pięć setów dla zespołu z Wrześni

W sparingu MKS – Krispol pięć setów dla zespołu z Wrześni

fot. archiwum

Siatkarze Krispolu Września mają za sobą pierwszy mecz kontrolny w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Podopieczni trenera Marka Jankowiaka w sobotę zmierzyli się z zespołem MKS-u Kalisz i wygrali w pięciu rozegranych setach.

Trenerzy obu drużyn umówili się na rozegranie pięciu setów, bez względu na wynik. W każdym z nich lepsi okazali się wrześnianie. Jedynie w drugim secie siatkarze z Kalisza nawiązali równą walkę, przegrywając na przewagi (27:25).

W zespole Krispolu na parkiecie pojawiło się w sumie dwunastu zawodników, a spotkanie było szczególne dla Jakuba Rohnki, który w poprzednim sezonie występował w drużynie z Kalisza.

Jestem bardzo zadowolony z postawy zawodników. Na tym etapie trudno mówić o sprawdzeniu formy, bo takiej jeszcze nie ma. Mamy w połowie nowy zespół, który potrzebuje dużo pojedynków przed ligą, aby się lepiej zrozumieć i poznać na boisku. Było to pierwsze z około 15 spotkań „zapoznawczych”. Już za tydzień w sobotę jedziemy z rewizytą do Kalisza. W pierwszym meczu kontrolnym było widać różnicę pomiędzy zespołami na tym etapie przygotowań – mówił po meczu trener Krispolu, Marek Jankowiak.Krispol Września – MKS Kalisz 5:0
(25:17, 27:25, 25:14, 25:11, 15:10)

Krispol Września: Marcin Iglewski, Chwastyniak, Dziurkowski, Rohnka, Jurkojć, Mateusz Iglewski (libero) oraz Kempiński, Bielicki, Gajowczyk, Murdzia, Narowski i Brzóstowicz

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved