Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Piotr Makowski: Chiny to bardzo silny zespół

Piotr Makowski: Chiny to bardzo silny zespół

fot. FIVB

Reprezentacja Polski uległa w czterech setach reprezentacji Chin w przedostatnim meczu grupowym World Grand Prix. Trener biało-czerwonych przyznał, że jego podopieczne nie dały rady bardzo dobrze dysponowanym rywalkom.

Reprezentacja Chin cieszyła się w sobotę ze zwycięstwa nad biało-czerwonymi. Była to już ósma wygrana siatkarek z Kraju Środka. Trener Jenny Lang Ping nie była jednak w pełni zadowolona z postawy swoich podopiecznych. – Dużo się nauczyliśmy z trzeciego i czwartego seta. Zostawialiśmy dziury w bloku, musimy przykładać do tego większą uwagę, ponieważ czekają nas spotkania z wieloma silnymi europejskimi zespołami. Powinniśmy raczej wyciągnąć wnioski z tego doświadczenia, zamiast myśleć tylko o zwycięstwie – skwitowała mecz trener Ping.

Szkoleniowiec polskiej drużyny był oszczędny w słowach. Piotr Makowski krótko skomentował spotkanie i pogratulował przeciwniczkom. – Chiny to bardzo silny zespół. Zaczęliśmy dzisiaj bardzo źle, mogę więc tylko pogratulować reprezentacji Chin – zakończył.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved