Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Orlen Beach Volley Tour 2013: Siatkarskie święto w Niechorzu

Orlen Beach Volley Tour 2013: Siatkarskie święto w Niechorzu

fot. archiwum

Sezon plażowy w pełni, rozgrywki w siatkówce plażowej również. W Niechorzu w dniach 23-25 sierpnia odbędzie się największa krajowa impreza w siatkówce plażowej - finał mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn Orlen Beach Volley Tour 2013.

Do walki o medale staną najlepsze polskie zawodniczki i zawodnicy. Nie zabraknie świeżo upieczonych brązowych medalistów mistrzostw Europy Grzegorza Fijałka i Mariusza Prudla.

Finał Orlen Beach Volley Tour to wielkie siatkarskie święto nad polskim morzem. Na specjalnie przygotowanym kompleksie boisk sportowych przy Latarni Morskiej w Niechorzu przez trzy dni będzie toczyć się walka o prymat w kraju.

W tym roku o zwycięstwo będzie grać cała Polska czołówka, włącznie z parami reprezentującymi nasz kraj podczas cyklu World Tour. Przyjazd do Niechorza potwierdzili Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel, aktualni brązowi medaliści mistrzostw Europy, Piotr Kantor i Bartosz Łosiak, aktualni mistrzowie świata do lat 23, a także nasza najlepsza Polska para kobieca Kinga Kołosińska i Monika Brzostek. Pod znakiem zapytania stoi występ Michała Kądzioły i Jakuba Szałankiewicza, ponieważ ten drugi musi przejść operację kontuzjowanego barku. Pozostałe pary zarówno kobiet, jak i mężczyzn będą starały się stawić czoła faworytom. Czarnym koniem może okazać się para Sebastian i Łukasz Kaczmarkowie, która zdobyła tytuł mistrzów Europy do lat 20. Mistrzostwa rozpoczną się w piątek.Finał kobiet przewidziany jest w sobotę na godzinę 14:00. Zwieńczeniem mistrzostw będzie finał mężczyzn, który zostanie rozegrany w niedzielę, również o godzinie 14:00.

Dla kibiców przygotowano mnóstwo atrakcji. Już w czwartek będzie można na terenie mistrzostw obejrzeć film „Nietykalni” w ramach kina na leżakach. W trakcie trwania mistrzostw będzie można wygrać cenne nagrody, jak również skorzystać z licznych atrakcji przewidzianych na terenie boisk.

Finał Orlen Beach Volley Tour 2013 zapowiada się pasjonująco. Wysoki poziom sportowy zapewnią najlepsze polskie pary, doskonały nadmorski klimat oraz niesamowita atmosfera na trybunach z pewnością pomogą zawodnikom i zawodniczkom. Te mistrzostwa Polski po prostu trzeba zobaczyć.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved