Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Krispol Września przygotowuje się do rozgrywek II ligi

Krispol Września przygotowuje się do rozgrywek II ligi

fot. archiwum

Siatkarze drugoligowego Krispolu Września przygotowują się do nowego sezonu podczas obozu dochodzeniowego. W sumie przez dziesięć dni zawodnicy trenera Jankowiaka będą trenować nawet trzy razy dziennie.

Podczas zgrupowania będziemy kształtować cechy motoryczne oraz technikę i taktykę indywidualną. Do południa zaplanowane są treningi podnoszące wytrzymałość, siłę i skoczność. Podczas popołudniowych zajęć skupiamy się na technice i taktyce. Wieczorem trzecia jednostka treningowa w grupach, w których będą trenować zawodnicy grający na tej samej pozycji. To znaczy, że każdy pojawi się w hali co najmniej dwukrotnie, a niektórzy będą ćwiczyli trzy razy dziennie – mówi szkoleniowiec wrześnian, Marek Jankowiak.

W tej chwili kadra pierwszego zespołu liczy jedenastu zawodników. Jeszcze w tym tygodniu zostanie jednak powiększona. – Do zespołu dołączy trójka naszych wychowanków. Uzupełnią nasz skład przede wszystkim pod kątem prowadzenia treningów. Łatwiej jest pracować nad taktyką, mając do dyspozycji czternastu siatkarzy – dodaje trener Jankowiak.

Znany jest już również terminarz gier w sezonie zasadniczym. Siatkarze Krispolu rozpoczną zmagania od meczu wyjazdowego z KTS-em Ziemowit Osięciny. Już w drugiej kolejce we własnej hali czeka ich derbowy pojedynek z AZS-em UAM Poznań.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved