Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Rewolucja w Noliko Maaseik

Rewolucja w Noliko Maaseik

fot. archiwum

W Noliko Maaseik zapowiada się rewolucja kadrowa. Po sezonie 2012/2013 z zespołu odeszło siedmiu zawodników. Zmiana nastąpiła również na stanowisku trenera. Do drużyny dołączył Vincenzo Di Pinto, a po nim zakontraktowano sześciu nowych graczy.

Zeszły sezon nie był dla nas udany – powiedział dyrektor organizacyjny, Dieter Leenders.Kontrakty z trenerem i większością zawodników dobiegły końca i to była szansa na zmianę stylu naszego zespołu.

Nowym szkoleniowcem ekipy Noliko będzie Vincenzo Di Pinto, zaś jego asystentem został były środkowy bloku – Jo Van Decraen.

Do belgijskiej ekipy powraca Matias Raymaekers, który reprezentował Noliko w latach 2002-2005. Później grał m.in. w Lube Bance Macerata i Lokomotivie Nowosybirsk. Nowymi zawodnikami będą również Amerykanie – Vincenzo Devany i Jeffrey Menzel, Szwed Wilhelm Nilsson, Belg François Lecat i Argentyńczyk Federico Pereyra.Dołączą oni do graczy, którzy nosili koszulkę Noliko w zeszłym sezonie: Mathiasa Valkiersa, Berta Derkoningena, Michaëla Parkinsona i Jelta Maana.

Obecnie poszukujemy jeszcze dwóch zawodników, aby skompletować kadrę, i mamy nadzieję, że nadchodzący sezon będzie bardzo udany – dodał Dieter Leenders.

źródło: cev.lu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved