Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Woicki: Nie planuję w Gdańsku zostawać na stałe

Paweł Woicki: Nie planuję w Gdańsku zostawać na stałe

fot. Cezary Makarewicz

- W Gdańsku jest problem z rozgrywającymi, dlatego poproszono mnie, żebym potrenował z drużyną. Ta sytuacja jest korzystna dla obu stron, zyskuję zarówno ja, jak i klub. Nie planuję tu jednak zostawać na stałe - mówi Paweł Woicki.

W nadchodzącym sezonie rozgrywającymi gdańskiego Trefla będą: Grzegorz Łomacz oraz Przemysław Stępień. Jednak od poniedziałku w treningach pomorskiego zespołu bierze udział także Paweł Woicki. Będzie on uczestniczył w zajęciach do czasu, kiedy ze zgrupowania polskiej reprezentacji powróci Łomacz lub do momentu, w którym sam Woicki znajdzie nowego pracodawcę, bowiem jak dotychczas nie udało mu się podpisać kontraktu z nowym klubem. – Dostałem propozycję od Wojciecha Serafina, drugiego trenera LOTOSU Trefla, która pewnie była konsultowana z resztą sztabu szkoleniowego. Znam się z Wojtkiem od dłuższego czasu i dlatego zdecydowałem się dołączyć do zespołu – skomentował na łamach strony Trefla Paweł Woicki.

Możliwość trenowania z zespołem z PlusLigi przyda się 30-letniemu rozgrywającemu, tym bardziej że do rozpoczęcia sezonu zostało już niewiele czasu, a on wciąż pozostaje bez klubu. – W Gdańsku jest problem z rozgrywającymi, bo Grzesiek Łomacz przebywa na zgrupowaniu reprezentacji, dlatego poproszono mnie, żebym potrenował z drużyną. Ta sytuacja jest korzystna dla obu stron, zyskuję zarówno ja, jak i klub. Nie planuję tu jednak zostawać na stałe – powiedział były rozgrywający bełchatowskiej Skry. – Nie znalazłem jeszcze klubu na nowy sezon, więc możliwość treningu w takim wymiarze z drużyną LOTOSU Trefla będzie dla mnie korzystna i pozwoli mi się dobrze przygotować do rozgrywek – dodał Paweł Woicki.

źródło: inf. własna, sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved