Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Kamiński: Przed nami nowe wyzwania

Michał Kamiński: Przed nami nowe wyzwania

fot. CEV

AZS Częstochowa w poniedziałek rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Tradycyjnie pierwsze treningi będą dość lekkie, nastawione na rozruch. Jednak w ciągu 10 tygodni zespół ma w planie także siedem sparingów i dwa turnieje.

Do 1 września podopieczni Marka Kardosa będą realizować plan treningowy we własnym gronie. Z początkiem roku szkolnego czeka ich pierwsze wyzwanie meczowe, czyli sparing z rosyjskim Fakiełem Nowyj Urengoj.

Przed rozpoczęciem sezonu AZS zaprezentuje się również w dwóch turniejach: IX Memoriale im. Arkadiusza Gołasia oraz Memoriale im. Zdzisława Ambroziaka.

Miłosz Hebda, który nie odpoczywał zbyt długo od siatkówki, jest optymistycznie nastawiony do przygotowań i nowego sezonu. – Ja w sumie tylko trzy tygodnie odpoczywałem od siatkówki, ale z entuzjazmem podchodzę do nowych wyzwań – powiedział na łamach serwisu czestochowa.sport.pl. – Za nami pierwszy trening, nie zdążyliśmy się nawet poznać, ale widać, że grupa jest fajna.Rozgrywek w nowym sezonie nie może doczekać się atakujący Michał Kamiński, który wraca do Częstochowy po roku spędzonym w Treflu Gdańsk. – Już się cieszę, że będę się mógł spotkać z częstochowskimi kibicami – przyznał zawodnik. – Nie w hali Polonia, która miała swoją magię, ale w nowej. Przed nami nowe wyzwania, do których zaczynamy się przygotowywać. Spróbujemy powalczyć o jakiś ciekawy cel.

*Więcej w serwisie czestochowa.sport.pl

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved