Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Bąkiewicz: Cieszę się, że tutaj jestem

Michał Bąkiewicz: Cieszę się, że tutaj jestem

fot. archiwum

Michał Bąkiewicz miał 19 lat, kiedy w 2000 roku przychodził do Częstochowy. W AZS-ie grał trzy lata, ale złota nie zdobył. Za każdym razem był finał i srebro. Teraz wrócił do klubu, w którym stawiał pierwsze kroki w dorosłej siatkówce.

– Czy taki miałem plan? – zastanawia się „Bąku”. – Nie, aż takich przygotowań nie było. Po prostu wyszło, jak wyszło i mam nadzieję, że więcej osób jest do tej sytuacji pozytywnie nastawionych niż negatywnie. Ja bardzo się cieszę, że tutaj jestem. Przed nami interesujący sezon i mam nadzieję, że dostarczymy kibicom wielu pozytywnych wrażeń – mówi nowy przyjmujący akademików spod Jasnej Góry, który nie ukrywa, że bardzo wzruszył się, gdy po latach zobaczył zdjęcia z czasów gry w AZS-ie.

Media spekulowały o możliwości gry Michała Bąkiewicza poza granicami kraju, jednak sam zainteresowany błyskawicznie uciął wszelkie spekulacje. – Teraz to już nie ma znaczenia. Podpisałem kontrakt z AZS-em Częstochowa i nie pozostaje nic innego, jak skupić się nad przygotowaniami i jak najlepszym wejściem w sezon – wyjaśnił zawodnik, który również nie chciał ocenić, czy nowy zespół w porównaniu do zeszłorocznego jest mocniejszy. – Tak naprawdę zweryfikuje to boisko. Na tę chwilę trudno odpowiedzieć na to pytanie, bo dopiero zaczęliśmy przygotowania. Nie wiemy do końca jak będą się prezentować rywale. Najważniejsze, aby wszyscy byli zdrowi. Wierzę, że pokusimy się o dobry sportowy sezon – zakończył popularny „Bąku”.

* więcej na czestochowa.sport.plźródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved