Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Developres wrócił z obozu z Leśnej Woli

Developres wrócił z obozu z Leśnej Woli

fot. archiwum

Siatkarki pierwszoligowego Developresu zakończyły kolejny etap przygotowań do swojego debiutu na boiskach zaplecza ekstraklasy. Podopieczne Marcina Wojtowicza przebywały przez ostatnie dni w Leśnej Woli nieopodal Rzeszowa.

Beniaminek I ligi kobiet ma za sobą kolejną fazę przygotowań. Tym razem siatkarki z Rzeszowa przebywały na zgrupowaniu w stadninie koni w Leśnej Woli, skupiając się na przygotowaniu kondycyjnym. – Bardzo owocnie spędziliśmy ten czas. Naszym zadaniem było ukształtowanie wytrzymałości ogólnej, którą dziewczyny budowały sporo biegając. Trafił nam się bardzo uroczy ośrodek z boiskami do siatkówki plażowej – tłumaczy trener Delevopresu Rzeszów. – Poza zajęciami w plenerze, prowadziliśmy zajęcia na siłowni w Tajęcinie oraz w hali w Głogowie Małopolskim – dodaje Marcin Wojtowicz. – To były bardzo wstępne ćwiczenia siłowe i kształtujące technikę.

Teraz siatkarki Developresu otrzymały od sztabu szkoleniowego dwa dni wolnego. Lecz trenerzy nie zasypiają gruszek w popiele. – Tuż po święcie wszyscy ponownie się spotykamy, kontynuując treningi na własnych obiektach. Dziewczyny bez przerwy trenowały od 4 sierpnia. Mają prawo czuć się lekko zmęczone – śmieje się Wojtowicz. – Jestem zdania, że im lepiej przepracujemy okres przygotowawczy, tym lepiej będziemy radzili sobie w lidze. Taka jest moja filozofia. Jeżeli czegoś się podejmuję, oddaję temu całe serce, dlatego chcę, aby zespół do pierwszych meczów był jak najlepiej przygotowany – zakończył trener beniaminka I ligi kobiet.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved