Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Joanna Kaczor: Prosimy kibiców o trochę cierpliwości

Joanna Kaczor: Prosimy kibiców o trochę cierpliwości

fot. archiwum

Joanna Kaczor po spotkaniu z Japonkami nie mogła być zadowolona. - Czasami chce się czegoś za bardzo i to nie wychodzi, jest zupełnie odwrotny efekt - mówiła atakująca  polskiej drużyny. Jednocześnie siatkarka doceniła też klasę rywalek.

Japonki to klasowy zespół. Będziemy starały się udoskonalać naszą grę, aby z każdym kolejnym meczem to wyglądało coraz lepiej – uspokajała też polska  siatkarka. Polkom w tegorocznym World Grand Prix udało się do tej pory zwyciężyć jedynie w meczu z reprezentacją Kazachstanu. Oczekiwania z pewnością były znacznie większe. – Presja jest zawsze. Polacy, tak samo jak i my, zawodniczki, są głodni zwycięstw. Jeżeli coś nie idzie, to wszyscy są nie w humorze i ta presja rośnie. Ale pewien etap trzeba przejść, aby dojść do swojego celu – mówiła atakująca naszej drużyny.

Zawodniczka zdaje sobie sprawę z rozczarowania niektórych fanów. – Prosimy kibiców o trochę cierpliwości. Myślę, że ten zespół naprawdę dużo potrafi – powiedziała Joanna Kaczor. Siatkarka zapewniła, że od strony mentalnej przed meczem wszystko było w porządku. – Od rana przygotowywałyśmy się na Japonki, już o godzinie 10.00 miałyśmy pierwsze wideo, także musiałyśmy szybko zapomnieć o wcześniejszym meczu – powiedziała nowa zawodniczka Impelu Wrocław.

Polki w drugim secie długo prowadziły i miały szansę na wyrównanie stanu spotkania. – Myślę, że ten mecz był w naszym zasięgu. W pewnym momencie one nas pogoniły trochę zagrywką i było trudniej. Faktycznie, gdybyśmy wygrały tego drugiego seta, to spotkanie mogłoby wyglądać inaczej – zauważyła Kaczor.W Płocku Polkom nie udało się wygrać ani jednej z dwóch zaciętych końcówek, które mogły zaważyć o losach spotkań z Niemkami i Japonkami. – Uważam, że to zasługa tych zespołów, które grają ze sobą już trochę dłużej. My ciągle się docieramy. Naprawdę, potrzebujemy trochę czasu i będzie dobrze – pocieszała kibiców siatkarka.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved