Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Huragan Międzyrzec Podlaski rozpoczął przygotowania

Huragan Międzyrzec Podlaski rozpoczął przygotowania

fot. archiwum

Po reformie przeprowadzonej przez PZPS w II lidze mężczyzn, zamiast w czterech, drużyny będą rywalizowały w sześciu grupach składających się z dziewięciu ekip. Huragan Międzyrzec Podlaski (dawny UKS Trójka) został przydzielony do 4 grupy.

– W porównaniu do minionych rozgrywek grupa wydaje się być nieco słabsza – uważa trener Śliwa. – Reforma ligi spowodowała, że na tym szczeblu rozgrywek występować będą zespoły o zróżnicowanym poziomie umiejętności, niekoniecznie mistrzowie lig regionalnych. Huragan rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 23 sierpnia. – Przez tydzień trenować będziemy dwa razy dziennie, później przejdziemy w system ligowy, czyli raz dziennie – mówi szkoleniowiec. – Zacznie się już nowy rok szkolny, a my korzystamy z hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych nr 3, stąd zajęcia odbywać się będą wieczorami.

Z zespołu odejdą: Konrad Szaruga, drugi libero i drugi rozgrywający Damian Roszkowski. Obaj zdali maturę i wybierają się na studia. Nowym rozgrywającym Huraganu będzie Łukasz Wasąg. Siatkarz ostatnio występował w Avii Świdnik. – Cieszymy się, że Łukasz, który pochodzi z Międzyrzeca, zdecydował się na grę w naszym zespole – przekonuje trener. Na pozycji libero zagra Patryk Sadlej. – To 19-latek pochodzący z Leżajska. Ostatnio występował w Metrze Warszawa – relacjonuje Śliwa. W Międzyrzecu powinien zostać także podstawowy atakujący Wiktor Musiał. Siatkarzem interesowało się Caro Rzeczyca. – Wiktor chce nadal grać w Huraganie – zapewnia opiekun zespołu.

 źródło: Dziennik Wschodni, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved