Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adam Kowalski: Będziemy bardzo ambitnie pracować

Adam Kowalski: Będziemy bardzo ambitnie pracować

fot. archiwum

Adam Kowalski jest jednym z nowych zawodników Cerrad Czarnych Radom. Młody siatkarz o miejsce pierwszego libero będzie rywalizował z Pawłem Filipowiczem. - Liczę na to, że będziemy się dobrze uzupełniać - mówi nowy nabytek radomian.

Poza Adamem Kowalskim zespół Cerrad Czarny Radom zakontraktował Mariena Moreau, Jozefa Pivovarciego, Dirka Wesphala, Bartłomieja Bołądzia oraz Łukasza Zugaja.

Trener Robert Prygiel będzie miał do dyspozycji dwóch libero, którzy będą walczyć o miejsce w podstawowym składzie. – Przede wszystkim liczę na to, że będziemy się dobrze uzupełniać, a rywalizacja o miejsce w składzie przyczyni się do naszego rozwoju – powiedział Kowalski na łamach serwisu radom.sport.pl.

W ekipie Czarnych nie zabraknie młodych zawodników, którzy będą dopiero nabierać doświadczenia w grze na najwyższym szczeblu. Nowy libero radomian wierzy, że ich ambitna praca wprowadzi dużo pozytywnej energii. Zdaje sobie jednak sprawę, że młodzi siatkarze muszą się jeszcze sporo nauczyć. – Będziemy mieli mniej doświadczenia od starszych zawodników, co już naszym atutem na pewno nie będzie.Adam Kowalski jest przekonany, że zespół Czarnych pokaże kibicom w nadchodzącym sezonie dobrą siatkówkę. – Myślę, że zagwarantujemy kibicom ambitną walkę i dużo energii na boisku, więc jeśli chcą przeżyć trochę fajnych emocji, to gorąco zapraszam do przychodzenia na nasze mecze – zachęcił.

*Rozmawiał Radosław Olchowski
Więcej w serwisie radom.sport.pl

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved