Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Zbigniew Bartman: Ostro zasuwamy

Zbigniew Bartman: Ostro zasuwamy

fot. archiwum

Reprezentacja Polski mężczyzn przebywa obecnie w Spale na zgrupowaniu, które jest etapem przygotowań do mistrzostw Europy. Po nieudanym występie w Lidze Światowej zespół jest nastawiony bardzo bojowo. - Nikt nie odpuszcza - mówi Zbigniew Bartman.

W PZPS-ie nikt nie ukrywa, że od reprezentacji oczekuje się w tym sezonie sukcesu. Po nieudanych zeszłorocznych igrzyskach olimpijskich i tegorocznej Lidze Światowej czas na mistrzostwa Europy. Zbigniew Bartman podkreśla, że sami siatkarze są głodni sukcesu i ciężko pracują, aby go odnieść.

Mieliśmy 18-dniowe wakacje, a po nich szybko wzięliśmy się do pracy. Ostro zasuwamy w Spale, codziennie po dwa razy, nie ma chwili wytchnienia, nikt nie odpuszcza. Jestem zbudowany postawą chłopaków, podejściem do pracy. Trenujemy bardzo ciężko – jeśli można tak powiedzieć – z klapkami na oczach. Nikt nie narzeka, to powinno dać pozytywne efekty – powiedział na łamach serwisu gwizdek24.se.pl.

Po „światówce” trener Andrea Anastasi odbył poważną rozmowę z prezydium PZPS-u. Obiecywał m.in. zmianę podejścia do zawodników. Atakujący przyznał, że już widać różnicę. – Trener prowadzi nas twardszą ręką. Uważam, że to dobra metoda.Chociaż Liga Światowa już za nami, to nadal dyskutuje się na temat przyczyn słabej dyspozycji polskiej reprezentacji podczas tego turnieju. – Liga Światowa nam nie wyszła, od początku coś się w naszej grze nie układało. Po to jednak zresetowaliśmy się w trakcie przerwy urlopowej, żeby zacząć wszystko od początku – mówi optymistycznie Bartman.

Więcej w serwisie gwizdek24.se.pl

źródło: gwizdek24.se.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved