Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Legionowianki rozpoczęły przygotowania do sezonu

Legionowianki rozpoczęły przygotowania do sezonu

fot. archiwum

Tydzień temu ruszyły przygotowania legionowianek do nadchodzącego sezonu. Na pierwszych zajęciach w Legionowie zabrakło trenera Macieja Kosmola oraz przebywającej na zgrupowaniu kadry Francji Anny Rybaczewski.

Zespół z Legionowa w przerwie wakacyjnej został znacznie przebudowany. W porównaniu do minionego sezonu ekipę zeszłorocznego beniaminka ORLEN Ligi zasiliło aż siedem zawodniczek, w tym reprezentantka kraju, Berenika Tomsia. Siódemka Legionovia przygotowania do sezonu rozpoczęła od… wycieczki po Zalewie Zegrzyńskim, ufundowanej przez jednego ze sponsorów. W spotkaniu udział wzięły siatkarki, sztab szkoleniowy oraz włodarze klubu. Zabrakło jedynie przebywających na zgrupowaniu reprezentacji Francji i Polski Anny Rybaczewski i trenera Macieja Kosmola oraz scouta Piotra Olenderka, który jako szef banku informacji wrócił kilka dni temu z Tajlandii, gdzie rozgrywane były mistrzostwa świata kadetek.

Prawdziwe przygotowania ruszyły w miniony poniedziałek. Legionowianki rozpoczęły je od pływania na basenie oraz siłowni, którą prowadzi trener przygotowania kondycyjnego, Christian Verona. Z kolei popołudniowo-wieczorne zajęcia odbywają się od okiem asystentki Macieja Kosmola, Jolanty Studziennej. Zawodniczki Siódemki Legionovii część zajęć mają w hali, część na piasku. Do końca sierpnia legionowianki będą trenowały na własnych obiektach, następnie wyjadą do Szczyrku na blisko dwutygodniowy obóz przygotowawczy. Po nim wrócą do Legionowa, gdzie będą kontynuować zajęcia i rozpoczną pierwsze gry kontrolne.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved