Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > CEV Satellite: Polki poza turniejem

CEV Satellite: Polki poza turniejem

fot. Plaża Gotyku

Karolina Suwińska i Agnieszka Wołoszyn, które biorą udział w turnieju CEV Satellite w Vaduz, uległy w 3. rundzie parze Kayser/Graessli. Polki miały jednak nadal szansę na awans do półfinałów. Ostatecznie jednak odpadły po przegranej z Austriaczkami.

Spotkanie Polek i Szwajcarek w 3. rundzie trwało niespełna pół godziny. Romana Kayser i Muriel Graessli nie pozwoliły biało-czerwonym rozwinąć skrzydeł w żadnym z dwóch setów. W obu partiach bez większych problemów uzyskiwały kilkupunktową przewagę, która pod koniec rosła do bardzo bezpiecznego wyniku. Stąd też wygrane do 14 i 15, a w rezultacie awans do półfinału.

Karolina Suwińska i Agnieszka Wołoszyn miały jednak jeszcze szansę na awans do półfinału. Aby znaleźć się w tej fazie rozgrywek, musiały wieczorem pokonać parę z Austrii Swoboda/Zass. Rywalki okazały się jednak tego dnia mocniejsze. Już w pierwszej partii duet austriacki zaprezentował się dużo lepiej. Szybko zdobył wysokie prowadzenie i zwyciężył do 11. W drugiej partii Polki walczyły nieco lepiej, ale i w tej odsłonie nie zagroziły przeciwniczkom w wygranej.

Po tym pojedynku biało-czerwone pożegnały się z turniejem w Vaduz.Kayser/Graessli SUI [3] – Suwińska/Wołoszyn POL [7] 2:0
(21:14, 21:15)

Swoboda/Zass AUT [13] – Suwińska/Wołoszyn POL [7] 2:0
(21:11, 21:15)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved