Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Bialanki trenowały w Szczyrku

Bialanki trenowały w Szczyrku

fot. archiwum

Po raz pierwszy od początku przygotowań bialanki opuściły własne obiekty. Tym razem sztab szkoleniowy BKS-u zaplanował trening w pobliskim Szczyrku. W poniedziałek zespół z Podbeskidzia pojedzie na obóz kondycyjny do Kielnarowej.

Siatkarki BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała przygotowania do sezonu 2013/2014 rozpoczęły pod koniec lipca. W zajęciach prowadzonych w stolicy Podbeskidzia brakuje jedynie Heike Beier, która wraz z kadrą Niemiec przebywa obecnie w Płocku, gdzie rozgrywany jest turniej kwalifikacyjny z serii World Grand Prix. – Po tych kilkunastu dniach treningów możemy być zadowoleni z prowadzonych przygotowań. Wiadomo, że do ich zakończenia jeszcze daleka droga, ale na tym etapie dziewczyny nieźle się prezentują – mówi asystent Mirosława Zawieracza, Adam Malik. Zespół przez cały czas ciężko i solidnie pracuje, wylewając na treningach „siódme poty”. To budujące, że nasze siatkarki wkładają tyle serca w przygotowania – dodaje Malik.

W piątek siatkarki BKS-u po raz pierwszy od czasu, gdy po okresie wakacyjnym wznowiły treningi, opuściły Bielsko-Białą. Sztab szkoleniowy zespołu zaplanował zajęcia w pobliskim Szczyrku. – Co prawda mamy doskonałą bazę treningową, ale tym razem zdecydowaliśmy się wyjść w plener. Trening rozpoczęliśmy od porannego spaceru po Beskidach, a następnie przenieśliśmy się do Centralnego Ośrodka Sportu, gdzie odbyły się zajęcia na sali i na basenie. Co prawda początkowo pogoda nas nie oszczędziła, ale później było widać, że taka forma zajęć przyniosła dziewczynom wiele radości – relacjonuje drugi szkoleniowiec bialanek. – Przed nami jeszcze sobotni trening, po którym zespół dostanie jeden dzień na wypoczynek, a następnie udamy się na ośmiodniowy obóz przygotowawczy do Kielnarowej, który będzie kontynuowany w Bielsku-Białej. Później czekają nas zajęcia w hali i mecze kontrolne – dodaje Adam Malik.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved