Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Siatkarki Chemika Police rozpoczęły przygotowania do sezonu

Siatkarki Chemika Police rozpoczęły przygotowania do sezonu

fot. archiwum

Siatkarki KPS-u Chemik Police rozpoczęły przygotowania do nadchodzącego sezonu 2013/14. Pod okiem sztabu szkoleniowego zawodniczki beniaminka ORLEN Ligi odbyły pierwsze zajęcia w hali widowiskowo-sportowej w Policach.

Pierwsze dwa tygodnie to będą lekkie treningi przygotowujące nas do ciężkiej pracy w dalszym etapie przygotowań do sezonu. Po tym okresie nastąpi wzmożenie intensywności naszych zajęć i przez kolejne sześć tygodni będziemy pracowali nad siłą. W końcowym etapie skoncentrujemy się nad szybkością, tak aby być jak najlepiej przygotowanym do sezonu – tłumaczy Michal Mašek, trener przygotowania fizycznego.

Przez kolejne dni zespół będzie pracował dwa razy dziennie. Poranny trening będzie odbywał się na siłowni, natomiast po południu zawodniczki będę trenowały w hali. – Po zajęciach przygotowawczych rozpoczniemy cykl treningowy, który potrwa aż do inauguracji sezonu 2013/14. Mamy w Policach bardzo dobre warunki do tego, aby jak najlepiej przygotować się do rozgrywek, dlatego też przez cały ten okres będziemy korzystać z własnych obiektów – mówi Mariusz Wiktorowicz, szkoleniowiec KPS Chemik Police.

Podopieczne Mariusza Wiktorowicza wezmą również udział w turniejach towarzyskich i spotkaniach kontrolnych. 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved