Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Karolina Ciaszkiewicz: Jest to całkowicie odmieniony zespół

Karolina Ciaszkiewicz: Jest to całkowicie odmieniony zespół

fot. archiwum

Sezon 2013/2014 będzie dla Karoliny Ciaszkiewicz pierwszym po powrocie z urlopu macierzyńskiego. Siatkarka wraca na parkiety siatkarskie do starego klubu. - Z tego ostatniego sezonu, w którym tutaj występowałam, pozostało nas bardzo mało - mówi.

Karolina Ciaszkiewicz przed odejściem na urlop już przez pięć sezonów grała w BKS-ie Bielsko-Biała. Zawodniczka, która została mamą, nie ukrywa, że z czasem zaczęło brakować jej siatkówki. – Tęskniłam i nie tęskniłam, ale myślę, że im dłużej, tym bardziej tęskniłam za graniem, za halą, po prostu za siatkówką – powiedziała.

Siatkarka wróciła do bardzo zmienionego zespołu, który w ostatnim czasie plasował się tuż za podium mistrzostw Polski. – Z tego ostatniego sezonu, w którym tutaj występowałam, pozostało nas bardzo mało. Jest to całkowicie odmieniony zespół, a w nim dużo nowych twarzy. Myślę, że jest to takie fajne połączenie doświadczonych zawodniczek z młodzieżą – przyznała Ciaszkiewicz.

Zawodniczki bielskiego klubu powróciły do treningów już 29 lipca, a sztab szkoleniowy ma do dyspozycji piętnaście zawodniczek. – Do takiej optymalnej formy nam wszystkim jeszcze daleko, ale nie ukrywam, że miałam pewne obawy związane z pierwszymi treningami. Myślę jednak, że daję radę, wszystko jest w porządku i skupiamy się na treningach – przyznała Ciaszkiewicz. – Dobrze pracuje się w tak licznym gronie, ponieważ na chwilę obecną mamy inny rodzaj treningu, jest to okres przygotowawczy, gdzie duża liczba zawodniczek jest jak najbardziej wskazana – dodała.Wspomniane zmiany, jakie zaszły w drużynie (osiem nowych zawodniczek, nowy sztab szkoleniowy), mają pomóc BKS-owi powrócić do strefy medalowej. Jak na tę chwilę Karolina Ciaszkiewicz ma jednak trochę inne cele. – Moje indywidualne cele na ten sezon są oczywiście jak najwyższe, ale na początek najważniejsze jest, by się wdrożyć w ten klimat siatkarski po tej przerwie i odzyskać swoje umiejętności siatkarskie z poprzednich sezonów – powiedziała.

źródło: bks.bielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved