Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Joanna Kaczor: Będziemy walczyć o trzy zwycięstwa

Joanna Kaczor: Będziemy walczyć o trzy zwycięstwa

fot. archiwum

W piątek w płockiej Orlen Arenie rozpocznie się turniej World Grand Prix z udziałem reprezentacji Polski, Japonii, Niemiec i Kazachstanu. - Jestem przekonany, że zaprezentujemy siatkówkę na naszym najlepszym poziomie - mówi trener Polek Piotr Makowski.

Mam nadzieję, że płockiej publiczności pokażemy się z jak najlepszej strony – przyznał na konferencji prasowej przed turniejem Piotr Makowski. – Jestem przekonany, że zaprezentujemy siatkówkę na naszym najlepszym poziomie, a dziewczyny pokażą ogromną wolę walki i na boisku zostawią kawał serducha – dodał selekcjoner reprezentacji Polski.

Bojowo nastawiona była też atakująca biało-czerwonych Joanna Kaczor. – W tym turnieju nie ma słabych zespołów. Z każdą drużyną musimy zagrać jak najlepiej. W Płocku będziemy walczyć o trzy zwycięstwa – mówiła.

Kibiców do spędzenia weekendu z siatkówką zachęcał z kolei dyrektor cyklu World Grand Prix w Polsce Wojciech Czayka. – Pogoda w Płocku jest piękna i mam nadzieję, że kibice będą się chcieli ukryć przed upałem w Orlen Arenie. Kasy są już otwarte, a bilety jeszcze w sprzedaży. Myślę, że ceny powinny przyciągać kibiców do hali – powiedział.Do odwiedzenia Płocka w najbliższy weekend namawiał też prezydent miasta Andrzej Nowakowski. – Płock to miasto ludzi młodych i dynamicznych, którzy zakochani są w piłce ręcznej, ale też w siatkówce. Mamy fantastyczną Orlen Arenę, która przez najbliższe dni będzie wypełniona siatkówką na najwyższym poziomie. Życzę wielu niesamowitych emocji i niezapomnianych wrażeń. A w przerwie między meczami zapraszam na spacer po Płocku.

Cieszę się, że turniej odbywa się w Polsce. Po pierwsze dlatego, że Polacy są świetnymi organizatorami, a po drugie, bo wykorzystamy system challenge, który jest dla nas dużym wyzwaniem, ale też przyszłością siatkówki – przyznał z kolei supervisor zawodów Maris Pekalis.

 

źródło: inf. własna, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved