Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Plan przygotowań siatkarzy do ME

Plan przygotowań siatkarzy do ME

fot. archiwum

Poznaliśmy plan przygotowań reprezentacji Polski do mistrzostw Europy, które we wrześniu odbędą się w Polsce i Danii. Nasi siatkarze niemal przez cały sierpień przebywać będą w Spale, mają w planach również sparingi z Serbią oraz udział w Memoriale Wagnera.

Po występach w Lidze Światowej polscy siatkarze rozpoczęli przygotowania do mistrzostw Europy, które 20 września rozpoczną się w halach w Polsce i Danii. Od 2 sierpnia reprezentacja Andrei Anastasiego przebywa w Spale, gdzie będzie trenować aż do 28 sierpnia. Potem wyjedzie do Serbii, gdzie rozegra dwa mecze towarzyskie z tamtejszą reprezentacją.

Po powrocie do Polski w dniach 6-8 września reprezentacja Polski weźmie udział w Memoriale Wagnera. Przeciwnikami Polaków w Płocku będą siatkarze z Rosji, Niemiec i Holandii. Po turnieju w dniach 12-19 września podopiecznych trenera Anastasiego czeka jeszcze krótkie zgrupowanie przed turniejem mistrzostw Europy. 20 września Polacy zagrają pierwszy mecz ME w Gdańsku z Turcją. Przeciwnikami biało-czerwonych w grupie będą jeszcze reprezentacje Francji i Słowacji.

W kadrze siatkarzy pojawiła się również nowa postać. Rzecznikiem prasowym reprezentacji Polski został Mariusz Szyszko, który ostatnio pełnił funkcję prezesa AZS-u Olsztyn. Ten były siatkarz i działacz, a także dziennikarz będzie miał za zadanie uporządkowanie relacji naszych siatkarzy z mediami.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved