Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Impel Wrocław rozpoczął przygotowania w… trzyosobowym składzie

Impel Wrocław rozpoczął przygotowania w… trzyosobowym składzie

fot. archiwum

W mocno okrojonym składzie siatkarki Impelu Wrocław rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. Duża liczba reprezentantek swoich krajów spowodowała, że na pierwszych zajęciach zabrakło sporej grupy zawodniczek.

Jedynie trzy zawodniczki pojawiły się w poniedziałek na pierwszym przedsezonowym treningu. Tylko Katarzyna Mroczkowska, Bogumiła Pyziołek i Magdalena Gryka uczestniczyły w zajęciach. Amerykanka Makare Wilson do drużyny dołączy dopiero pod koniec sierpnia, a nowa rozgrywająca Frauke Dirickx wraz ze swoją reprezentacją przygotowuje się do mistrzostw Europy.

Siedem Polek: Joanna Kaczor, Agnieszka Kąkolewska, Katarzyna Konieczna, Dorota Medyńska, Monika Martałek, Patrycja Polak oraz Ewelina Sieczka, a także Niemka Maren Brinker biorą natomiast udział w turnieju World Grand Prix i również nie będą w najbliższym czasie uczestniczyć w przygotowaniach do sezonu. Wrocławianki na miejscu trenować będą do 5 września. Dzień później przeniosą się na zgrupowanie do niemieckiej miejscowości Schwerin, gdzie swoje mecze grupowe będzie rozgrywać podczas czempionatu Europy reprezentacja Polski. Po powrocie z obozu podopieczne trenera Tore Aleksandersena zagrają w towarzyskim turnieju w Twardogórze. To nie będzie ostatni turniej, w jakim wezmą udział. Tuż przed startem ORLEN Ligi impelki rozegrają jeszcze kilka spotkań we Wrocławiu.

Zawodniczki z Dolnego Śląska swój pierwszy mecz w sezonie 2013/2014 rozegrają u siebie z PTPS-em Piła.źródło: impelwroclaw.pl, slowosportowe.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved