Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Siatkarze Trefla Gdańsk wznowili treningi

Siatkarze Trefla Gdańsk wznowili treningi

fot. archiwum

Jedenastu zawodników oraz dwóch testowanych środkowych wzięło udział w pierwszych po letniej przerwie zajęciach Lotosu Trefla Gdańsk. Otwarty trening obserwowało blisko dwustu dziennikarzy i kibiców.

W pierwszym treningu żółto-czarnych, który poprowadził trener Radosław Panas, wzięli udział prawie wszyscy zawodnicy pierwszego składu. Zabrakło jedynie przygotowujących się do mistrzostw Europy Jakuba Jarosza i Grzegorza Łomacza. Na zajęciach stawiło się także dwóch testowanych siatkarzy, którzy w przeszłości reprezentowali już barwy Lotosu Trefla – środkowi Michał Kaczmarek i Artur Ratajczak. Kaczmarek w żółto-czarnej koszulce występował przez trzy ostatnie sezony, zaś Ratajczak do Gdańska trafił w 2007 roku, reprezentował klub w kategoriach młodzieżowych, zaliczył pojedyncze występy w PlusLidze, a poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Ślepsku Suwałki. Teraz obaj będą próbowali przekonać trenera Panasa do swoich umiejętności.

Pierwsze zajęcia Lotosu Trefla po wakacyjnej przerwie składały się z dwóch części. Po 45 minutach technicznych ćwiczeń w hali siatkarze udali się do siłowni znajdującej się w Ergo Arenie. Choć był to pokazowy trening, Radosław Panas wymagał pełnego zaangażowania od swoich podopiecznych. Pokrzykiwał, instruował i dokładnie tłumaczył każde ćwiczenie. Otwartą, halową część treningu obserwowało blisko 200 kibiców i dziennikarzy.

Cieszymy się, że nasze pierwsze zajęcia cieszyły się takim zainteresowaniem fanów. Miło było ich znów zobaczyć i dziękujemy, że tak licznie stawili się na treningu. Nie mogliśmy poświęcić im zbyt dużo czasu, bo rozpoczynamy ciężką pracę w okresie przygotowawczym. Przed nami jednak jeszcze wiele okazji do wspólnych spotkań – powiedział Paweł Rusek, libero Trefla. Przez pierwsze dwa tygodnie gdańszczanie będą trenowali raz dziennie. W tym okresie równie często jak w siatkarskiej hali przebywać będą na siłowni i sali do spinningu.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved