Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Beniaminek sprawdzi formę w meczu z Muszynianką

Beniaminek sprawdzi formę w meczu z Muszynianką

fot. archiwum

Siatkarki I-ligowego Developresu Rzeszów przygotowują się do rozpoczęcia sezonu. Najprawdopodobniej już pod koniec sierpnia sprawdzą formę w meczu kontrolnym z Muszynianką Fakro Muszyna, trzecią ekipą ORLEN Ligi.

Siatkarki beniaminka z Rzeszowa rozpoczęły przygotowania 29 lipca od lekkich treningów fizycznych. – Treningi nie były ciężkie, chcę powoli dziewczyny przyzwyczajać do coraz cięższej pracy – wyjaśnił trener Marcin Wojtowicz. Obecnie siatkarki przygotowują się do sezonu w Leśnej Woli, a w połowie miesiąca powrócą do treningów w hali, w której rozgrywać będą swoje mecze ligowe.

Pod koniec sierpnia sztab zaplanował mecz kontrolny. – Jeśli nic niepożądanego się nie wydarzy, to zagramy w ostatni weekend sierpnia w Muszynie – przyznał Marcin Wojtowicz.

Na początku września ekipa z Rzeszowa weźmie udział w silnie obsadzonym turnieju rozgrywanym w Ostrowcu Świętokrzyskim. – Tydzień później, 13 sierpnia, zagramy z KSZO w Tryńczy, dzień później też zagramy sparing, ale jeszcze nie mamy przeciwnika – dodał Wojtowicz.źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved