Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartosz Kaczmarek dołączył do KS-u Milicz

Bartosz Kaczmarek dołączył do KS-u Milicz

fot. archiwum

Siatkarze KS-u Milicz przygotowują się już do nowego sezonu. Ostatnim nabytkiem beniaminka I ligi jest Bartosz Kaczmarek. Młody libero miniony sezon spędził w Lotosie Treflu Gdańsk, a teraz zagra na zapleczu PlusLigi.

Początkowo do KS-u Milicz przymierzany był Adam Kowalski, jednak ostatecznie zawodnik ten wybrał ofertę Czarnych Radom i w sezonie 2013/2014 zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej. Już w trakcie przygotowań do pierwszoligowych rozgrywek do drużyny z Dolnego Śląska dołączył Bartosz Kaczmarek. 22-letni libero przez dwa ostatnie sezony bronił barw Lotosu Trefla Gdańsk. Najpierw jego konkurentem o miejsce w składzie był Wojciech Serafin, a następnie Kaczmarek był zmiennikiem Pawła Ruska, ale nie miał zbyt wielu szans na pokazanie swoich umiejętności w PlusLidze. Po zakończeniu minionych rozgrywek działacze pomorskiego zespołu zrezygnowali z jego usług.

W lipcu wydawało się, że kolejnym przystankiem w karierze Kaczmarka będzie Słowacja, bowiem był on przymierzany do gry w Chemes Humenne, z którym kontrakty podpisali także Mateusz Leszczawski i Mikołaj Sarnecki. Jednak ostatecznie wylądował on w Miliczu. W drużynie prowadzonej przez Dominika Kwapisiewicza powinien mieć znacznie więcej możliwości na grę w podstawowym składzie, a jego konkurentem na libero będzie Damian Wojtasik.

Kaczmarek już trenuje z nowymi kolegami. Do Milicza jak na razie wciąż nie dotarli dwaj azerscy siatkarze – Vougar Bayramov oraz Tural Hasanli. W Azerbejdżanie zatrzymały ich sprawy „papierkowe”, ale szkoleniowiec beniaminka liczy, że w ciągu kilku najbliższych dni obaj zawodnicy zjawią się w Polsce i będą mogli rozpocząć przygotowania do walki na zapleczu PlusLigi.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved