Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > W BBTS-ie brakuje tylko dwóch

W BBTS-ie brakuje tylko dwóch

fot. archiwum

W poniedziałek siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała rozpoczęli przygotowania do pierwszego sezonu po 10 latach nieobecności w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kadra drużyny nie jest jeszcze kompletna, a działacze zapowiadają dwie niespodzianki.

BBTS ma na razie w kadrze dwunastu zawodników. Nie wszyscy z nich zameldowali się na pierwszych zajęciach. Zabrakło m.in. argentyńskiego atakującego Jose Luiza Gonzaleza oraz Milosa Stojkovicia, przyjmującego z Serbii.

– Nie mają jeszcze pozwoleń na pracę w Polsce. To kwestia kilku najbliższych dni. W przyszłym tygodniu powinni być już z nami. Nasza kadra nie jest jeszcze zamknięta. Dołączy do niej jeszcze dwóch zawodników: atakujący i przyjmujący. Wzmocnień szukamy za granicą – powiedział Bogdan Lindert, dyrektor klubu.

Zespół rozpoczął pracę od gry… w piłkę nożną. – We wtorek przenosimy się już do hali. Po miesiącu pracy, czyli 4 września, czeka nas pierwszy poważny sprawdzian, czyli pokazowy mecz z wicemistrzem Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle – zapowiedział Lindert.W cieniu budowy i zgrywania drużyny toczy się niemniej trudna walka o sponsorów. BBTS jest gotowy na rewolucyjny krok. – Chcemy oddać naszą nazwę sponsorowi. Nazwa klubu to najcenniejsze, co mamy. Jeżeli się nią podzielimy, to na pewno za rozsądne pieniądze – podkreślił działacz.

Skład BBTS-u na sezon 2013/14:

rozgrywający:
Maciej Fijałek
Kamil Kwasowski

środkowi:
Bartosz Buniak
Grzegorz Kokociński
Wojciech Siek
Tomasz Kalembka

przyjmujący:
Bartosz Bućko
Michał Błoński
Milos Stojković

atakujący:
Jose Luiz Gonzalez

libero:
Adam Swaczyna
Przemysław Czauderna

* więcej w serwisie slask.sport.pl
* autorem artykułu jest Wojciech Todur (sport.pl)

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved