Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > SMS Police rozpoczął przygotowania do II ligi

SMS Police rozpoczął przygotowania do II ligi

fot. Bernard Guziałek

19 zawodniczek znalazło się w szerokiej kadrze trenera Jerzego Taczały w najbliższym sezonie siatkarskim. Siatkarki SMS-u dziś rozpoczęły przygotowania do drugiej ligi razem z... Belgijkami, które pojawiły się w Policach.

Pierwszy tydzień sierpnia polickie zawodniczki spędzą w Policach. Trenować będą w hali, na siłowni i na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Przez ten tydzień będziemy przygotowywać się do zajęć, które odbędą się w Karpaczu. Będziemy kładli duży nacisk na przygotowanie wytrzymałościowe i siłowe. Będą także ćwiczenia techniczne – wyjaśnił trener, Jerzy Taczała.

W tym roku policzanki będą przygotować się do sezonu razem z Belgijkami, które w Policach przebywają od 5 sierpnia. Będą wspólne treningi i gry kontrolne. – Będziemy wspólnie sprawdzać swoje możliwości i formy szkolenia. Jest to na pewno mobilizujące i wpłynie pozytywnie na naszą grę na parkietach II ligi – powiedział trener SMS-u Police.

Na obóz policzanki wyjadą 12 sierpnia. W Karpaczu spędzą dwa tygodnie na intensywnych przygotowaniach do zbliżającego się sezonu siatkarskiego. Po przyjeździe z Sudetów II-ligowy zespół wyjedzie na tydzień do Belgii i rozegra tam spotkania kontrolne z ligowymi drużynami. Pierwszy ligowy mecz SMS Police zagra 28 września.Kadra w sezonie 2013/2014

rozgrywające: Joanna Wojtanek, Agata Antosiak, Zuzanna Pulikowska

środkowe: Emilia Oktaba, Dominika Tymosiewicz, Wiktoria Paluszkiewicz, Nikola Abramajtys

przyjmujące: Marcelina Wiązowska, Joanna Bartkiewicz, Martyna Patyk, Ewelina Karsztun, Wiktoria Ceglarska, Karolina Chmielnicka, Aleksandra Wachel

atakujące: Manuela Jakóbiak, Nikola Madej, Katarzyna Dziewiątkowska

libero: Aleksandra Elko, Klaudia Świt

trener: Jerzy Taczała

II trener: Mateusz Sylla

trener odnowy biologicznej: Marcin Frąckowiak

źródło: smspolice.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved