Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Marcel Gromadowski zagra we Włoszech

Marcel Gromadowski zagra we Włoszech

fot. archiwum

Po sezonie spędzonym w tureckim Sivas Marcel Gromadowski zdecydował się wybrać włoski kierunek. W przyszłym sezonie zagra w barwach Volley Brolo, zespołu grającego w Serie A2. Przypomnijmy, że Polak miał już okazję grać we włoskiej lidze.

Marcel Gromadowski w nadchodzącym sezonie zagra w zespole z zaplecza włoskiej Serie A, w Volley Brolo. Po sezonie spędzonym w tureckiej lidze w Sivas polski atakujący wraca do Włoch, gdzie występował już w latach 2007-2009, najpierw w barwach Copry Piacenza, a w następnym sezonie w występującym w Serie A2 Wayel Bolonia.

Podpisując kontrakt z Polakiem, zespół z Sycylii zamknął swój skład na nadchodzący sezon, a z pozyskania polskiego atakującego nie kryje zadowolenia Salvo Messina, prezes klubu. – Najpierw sprowadzając Rudinei Boffa, a teraz Gromadowskiego, udało nam się w sposób więcej niż znakomity skompletować drużynę. Wierzę, że pozyskanie tych dwóch klasowych zawodników, razem z pozostałymi najlepszymi siatkarzami, których już mamy w składzie, pozwoli nam na wykonanie kolejnego skoku w jakości, wynosząc wyżej nasze cele na sezon. Bez fałszywej skromności uważam, że play-off będzie w naszym zasięgu, a to dla Brolo i całej Sycylii byłoby wspaniałym zakończeniem – mówi cytowany przez stronę klubową Messina.

źródło: inf. własna, volleybrolo.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved