Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Torunianki rozpoczęły przygotowania do sezonu

Torunianki rozpoczęły przygotowania do sezonu

fot. archiwum

Po wakacyjnej przerwie do treningów powraca zespół Budowlanych Toruń. W czasie trzymiesięcznej przerwy drużyna zmieniła się niemal nie do poznania, doszło do dużych roszad w składzie, nową zawodniczką została Anna Łozowska grająca ostatnio w AZS-ie Białystok.

W barwach Budowlanych Budlex będą nadal występować libero Małgorzata Kolanowska, atakująca Joanna Sobczak, przyjmująca Roksana Brzóska, rozgrywająca Marlena Pleśnierowicz i środkowa Anna Lewandowska. Do składu dołączyły przyjmujące: Anna Tomczyk, Dominika Nowakowska i Ewelina Krzywicka. Za rozegranie odpowiedzialna będzie Judyta Szulc, a za atak Sandra Szczygioł . Na środku siatki zagra Ewelina Ryznar , a na pozycji libero kibice zobaczą Annę Głowiak. Trwa ustalanie ostatnich szczegółów kontraktu z Anną Łozowską. – Zespół został odmłodzony i powiększony. Średnia wzrostu jest zdecydowanie wyższa niż była, a średnia wieku się obniżyła. Można powiedzieć, że zespół będzie mocniejszy – ocenia trener Mariusz Soja.

Przygotowania do sezonu rozpoczął lekki trening na świeżym powietrzu. Jednak z powodu deszczu torunianki szybko wróciły do hali. W pierwszym treningu uczestniczyły wszystkie zawodniczki. – Przed nami ciężki i długi sezon, więc czeka nas dużo pracy. Mam nadzieję, że przyniesie ona wiele korzyści i osiągniemy postawione przed nami cele – powiedziała Joanna Sobczak. Budowlane do poniedziałku będą trenować się na własnych obiektach. Na początku przyszłego tygodnia wyjadą na obóz do Górzna. Pierwsze mecze kontrolne rozegrają we wrześniu.

 źródło: budowlanitorun.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved